TQ-Prep İş İstasyonu

TQ-Prep İş İstasyonu ve IMMUNOPREP Reaktif Sistemi birlikte hızlı, yıkanmayan tam kan örneği preparatı sağlar. Otomasyon, örnekler arası ve laboratuvarlar arası tutarlılık ve tekrarlanabilirlik sağlar. Standart bir 32 tüplü döner stant, denetimsiz işlemeye olanak tanır ve Beckman Coulter akış sitometrelerini otomatik örnek yükleyicilerle mükemmel bir şekilde tamamlar.

Esas olarak yüksek test hacmine sahip laboratuvarlar için (ayda en az 300 test) tasarlanan TQ-Prep, on yıldan uzun bir süre önce Q-PREP İş İstasyonu ve IMMUNOPREP Reaktif Sistemi ile piyasaya sunulan devrim niteliğindeki patentli parçalama ve sabitleme teknolojisini kullanır.

Özellikler

Coulter TQ-Prep iş istasyonu, akış sitometrik analizi için tam kan lizisini standart hale getirir. Laboratuvarların immünofenotipleme ve CD4 ölçümleri gerçekleştirmesine yönelik artan taleplere yanıt olarak, TQ-Prep iş istasyonu laboratuvarınızın ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir yol sunar. Cytomics™ FC 500 Serisi ve Epics® XL•MCL™ akış sitometreleri ile doğrudan uyumluluk sonucunda verimlilik, maliyet tasarrufu ve güvenilir çalışma elde edilir.

COULTER TQ-Prep iş istasyonu, COULTER ImmunoPrep Reaktif Sistemi ile eşleştirildiğinde ve Beckman Coulter IVD uygulamalarını ve Beckman Coulter akış sitometrelerini boşalttığında İn Vitro Diagnostik (IVD) kullanım için tam kandan lökositleri hazırlamak üzere tasarlanmıştır.

İş Akışı

  • Maliyet ve işçilik verimliliği için tekrarlanan örnek sayısında azalma
  • Simge odaklı dokunmatik ekrana sahip kullanıcı dostu arayüz
  • 24 dakikada 32 örneğe kadar örnek çıktısı alma kapasitesi

Güvenilirlik

  • Minimum bakımla maksimum güvenilirlik
  • Operatörlerin inkübasyon ve parçalama süreçlerini takip etmesini sağlayan sürekli gerçek zamanlı geri bildirim

Performans

  • Denetimsiz çalıştırma için yerleşik inkübasyon ve lizis döngüsü işleme
  • Hassas ve doğru reaktif dağıtımı için gelişmiş şırınga pompası sistemi 

Explore TQ-Prep Models

Content and Resources

TQ-Prep Workstation & IMMUNOPREP Reagent System Brochure Automated. Whole Blood Lysis. When You Need It Most.

Technical Documents

Didn't find what you are looking for? For more results click here.